Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O nás

Jak to všechno začalo???

Už jako dítě jsem pomeraniana viděla na Juniorských závodech agility běhat s malou holčičkou, udivil mě svou maličkostí a radostí se kterou spolupracoval.

Tak šel čas, uběhlo spoustu let a já jsem na pomeraniana narazila na Národní výstavě v Ostravě. S majitelkou jsem se dala do řeči a vyzvídala spoustu informací. Chtěla jsem tak moc štěňátko, že jsem pořád googlila a hledala tu nejlepší možnou chovatelskou stanici v Česku (import nepřipadal v úvahu, protože mé znalosti byly jen nastudované na internetu). Za mě to z těch na které jsem narazila, byla jednoznačně nejlepší chovatelská stanice "z Malebného povltaví" chovatelky a nyní mé moc dobré kamarádky a rádkyně Hany Brzobohaté. Vyměnili jsme si pár mejlů a já měla z pekla štěstí, protože mi přišla fotka dvou holčiček s možností výběru. A tak jsme za pár týdnů s mou maminkou sedly na vlak a jely na výlet, vybrat si tu mou vysněnou, vymodlenou holčičku! A o tři týdny později jsem si ji už odvezla domů!

 

O naší smečce

Mellie Pom Toy je zakladatelkou chovu pomeranianů v mé chovatelské stanici. Momentálně je maminkou tří vrhů, vrh A, C a D. Všechna štěňátka porodila a odchovala sama bez mé pomoci, je perfektní maminka. Mellie je nadherná fenka s překrásnou hlavou, typickou kostrou, správným úhlením končetin a v neposlední řadě s úžasným pohybem.

Jako štěňátko se zúčastnila pár výstav, jednou s výsledkem Best In Show Baby II. Poté se seběhlo plno věcí a na výstavy nebyl čas tak jsme se radovali ze štěňátek. V říjnu 2016 Mellie Pom Toy opět vyrazila na výstavy a to do konkurence dospělých, do dnešního dne 28.2.2017 se zúčastnila 9 výstav kde získala ocenění: CWC, 5xCAC, res.CAC, 2xres.CACIB, 4xCACIB, 2xBOS,3xBOB, 2xBIG, BIS a SUPER BIS!!!

Jsem na naši společně odvedenou práci moc pyšná!!!

 

Jako dalším členem naší pomeranianí smečky se stala fenka Trudy's Secert Mission At Pomstyle, která pochází z USA. Je to nádherná fenka amerického typu, se silnou kostrou, hustou srstí.

S touto fenečkou jsem absolvovala jen jednu výstavu s hezkým výsledkem CWC, BOS v konturenci krásných fen. Pořídila jsem si ji jako dvouletou a bohužel, když přijela, zjistila jsem, že její zuby nebyly v nejlepším stavu. Za krátkou dobu přišla o řezák a tím byla její výstavní kariéra ukončena. 

 

 

Jak se u nás žije?

Všichni naši pomeraniani žijí s námi v domě, kde mají přístup kam chcou a potřebujou. V teplém období můžou pejsci trávit hodiny na zahradě kde se jim moc líbí :)

U nás štěňátka vychováváme opravdu v rodinném prostředí se všemi členy domácnosti -s dětmi i se všemi pejsky. Naše štěňátka jsou nebojácná, zvyklá na vše s čím se v běžném životě a ruchu domácnosti mohou setkat, což můžete vidět i v naší fotogalerii. Věnujeme se jim se vší láskou a pečlivostí!

 


TOPlist